Marzena Dunikowska – wychowanka Szkoły Muzycznej na Sosnowej w Łodzi (gra na skrzypcach, pianinie i gitarze). W młodości zbuntowana hippiska, zaczytana w literaturze pięknej i poezji. W 21 roku życia – Nawrócona. Zostaje przez Boga obdarowana umiejętnością tworzenia piosenek, które są wyrazem osobistych przeżyć, albo pragnieniem dotarcia do innych z ożywczym tchnieniem Słowa Bożego. Realizuje się muzycznie organizując recitale (kolejny 11.10.2015 w Łodzi ul. Łąkowa 3/5), na których wykonuje własne kompozycje, prowadząc uwielbienie w kościołach protestanckich albo dołącza do niego grając na skrzypcach. Zawodowo – nauczyciel rytmiki dla dzieci, gry na pianinie i menadżer Herbaciarni Niebieskie Migdały.
accessibility
Szukam prawdy o sobie i życiu. Cały czas to robię. Zawsze taka byłam. Teraz szukam tej prawdy już tylko w Bogu, rozmyślając nad doświadczeniami przez które mnie przeprowadza, nad wskazówkami, które daje w Swoim Słowie, które oświetlają mi drogę. Z biegiem czasu uwalniam się od presji otoczenia, pozorów, sztucznie narzuconych wędzideł społecznych, tym bardziej religijnych, odnajdując moc i radość prostego życia z mężem i z Bogiem.
face
Uwielbiam spędzać czas z moich ukochanym Adamem poza miastem. Wystarczy nam skrawek lasu, łąki albo pola, abyśmy mogli poczuć uwalniający błogostan. Lubię sprzątać mieszkanie, własnoręcznie je remontować, gotować, piec chleb i ciasta, jeździć na rowerze, prowadzić samochód, czytać, oglądać filmy, rozmawiać, tworzyć. Marzę o domku z werandą, za miastem, malinowym winie fermentującym w balonach, brzozach przy alei prowadzącej od drewnianej furtki, niebieskich okiennicach, malwach i niezapominajkach, o zapachu pieczonego rankiem chleba, o przyjaciołach, którzy wpadną wieczorem albo w weekend opowiedzieć, co im się właśnie przytrafiło!
Menu